Mudelite S12HD+SMS II, EDGE HD+3G ja EDGE HD+4G seadistamine

1. Selleks on sul kõigepealt vaja:

  • Standardsuuruses SIM kaarti (Tele2, Telia, Elisa), millelt on maha võetud pin koodi päring. Küsi oma operaatorilt valvekaamera paketti.

  • SD mälukaarti (kuni 32MB)

  • Toiteallikat (12xAA patareid/akud, väline 6V aku, 220V/6V vooluadapter)

2. Paigalda antenn, SIM kaart ja SD kaart kaamerasse. Lülita kaamera liugnupp SETUP asendisse. Nüüd vajuta nuppu MENU ja liigu parema noolega Wireless alajaotusesse. Liigu noolega alla ja leia “Phone” ning vajuta OK. Siia sisesta oma telefoni number/numbrid kujul +372……., et saaksid kaamerale vajadusel käsklusi saata SMS-i teel. (Käsklused leiad juhendist. Samuti võid kasutada mugavat Burrel Control äppi mille leiad App Store-st või Google Play Store-st). Salvesta OK nupuga ja liigu Menu nupuga uuesti Wireless alajaotusessse. Leia “Email” ja sisesta sinna piltide/videote vastuvõtja e-maili aadres või aadressid. Salvesta OK nupuga.  Nüüd on kaamera valmis pilte või videoid saatma (video saatmine on ainult 3G ja 4G mudelitel)

NB! See juhend kehtib kaameratele, mis on soetatud alates 09.2019 ja millele on paigaldatud juba tootja poolt uuem tarkvara. Tarkvara versiooni saad kontrollida System alajaotusest. Liigu noolega alla ja leia “Information”. FW Ver. 2019/…. on hetkel viimane tarkvara versioon, millel on saatja seadistus juba tootja poolt paika pandud. Kui sinu kaameral on vanem tarkvara versioon, siis kontakteeru meie esindusega ja me aitame sul kaamera ära uuendada.